Vilniečiai iškovojo trečią vietą veteranų turnyre

Kurčiųjų veteranų krepšinio turnyto trečios vietos laimėtojai - Vilniaus „gestas“ komanda.

 

Birželio 7-10 dienomis Salonikuose (Graikija) vyko devynioliktasis tarptautinis kurčiųjų veteranų krepšinio turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Vilniaus „Gestas“ komanda.

 

Turnyro įspūdžiais pasidalinęs Vilniaus komandos vadovas-klubo prezidentas  Arūnas Kubaitis pasakojo, kad iš viso turnyre dalyvavo 11 komandų iš Graikijos, Italijos, Izraelio, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Anglijos . Iš pradžių kova vyko trijose grupėse. A grupėje mūsų varžovėmis buvo Čeliabinsko iš Rusijos (78:50), Tripolės iš Graikijos (48:37), Londono (52:44) komandos. „Gestas“ komanda grupėje užėmė I vietą ir ketvirtfinalyje susitiko su Turku komanda iš Suomijos, kurią nugalėjo rezultatu 60:28. Vilniečiai nusileido pusfinalio rungtynėse Salonikų komandai rezultatu 46:77.

Pagrindinę taurę ir medalius laimėjo šeimininkai finale nugalėję kaimynus iš Tripolės rezultatu 59:40. Bronzos medaliais pasipuošė „Gestas“ mažajame finale nugalėjusi Bolonijos komandą iš Italijos  rezultatu 66:46. Penktoje vietoje liko Tel Avivo komanda iš Izraelio nugalėjusi Čeliabinsko ekipą iš Rusijos rezultatu 87:51. Septintąja vietą iškovojo Turku komanda nugalėjusi Maskvos komandą rezultatu 70:37. Devinta liko Londono komanda, nugalėjusi Minsko komandą 54:53.

Turnyro metu vyko tritaškių konkursas, kurį laimėjo uteniškis Tomas Briedis, atstovavęs už Gestą. Jis pateko į simbolinį turnyro penketuką ir pelnė rezultatyviausio žaidėjo prizą. Su juo bronzos medalius iškovojo vilniečiai komandos kapitonas Marius Bukelis, Arvydas Jucevičius, Vytautas Žymantas, Ronaldas Černajus, Aleksandras Romanovas, kauniečiai Remigijus Balaišis ir Vidmantas Švedas, panevėžietis Sigitas Lygutas.

 

Sekantis dvidešimtasis turnyras vyks kitais metais Vilniuje.

 

Vilniaus kurčiųjų sporto klubo „Gestas“ inf.

 
Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 3 ]