Video naujienos gestų kalba

„14 – likta vaikų stovykla „Tylioji pasaka“

„14 – likta vaikų stovykla „Tylioji pasaka“

2019 – 07 – 24 d. Guoskoje, Prienų raj. vyko 5- ių dienų vaikų stovykla „Tylioji pasaka“. 35 – ių vaikų būriui užimtumus vedė ir pramogas organizavo 5 vadovai savanoriai su klausos negalia.

Skaityti plačiau

Vaikų stovykla Kulautuvoje „Bendraukime“

Typography

Įspūdžiai iš vaikų stovyklos Kulautuvoje  „Bendraukime 2019“

Skaityti plačiau

Informacija apie sostinės dienų renginį „Tau, Vilniau“ 2019

Typography

Kviečiame visus į kasmetinę socialinės įtraukties šventę „Tau, Vilniau!“, kuri bus verčiama į lietuvių gestų kalbą.
Renginys vyks š.m. 2019-09-01 d., Katedros aikštėje, Vilniuje.

 

Skaityti plačiau

Kviečiame dalyvauti TPNC apklausoje!

Typography

Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie SADM (kur jūs kreipiatės dėl žadintuvų, telefono kompensacijos ir pan.) paslaugų kokybės vertinimo. Taip pat prašome aktyviai dalytis apklausos nuoroda su asmenimis - draugais, artimaisiais, pažįstamais, kurie galėtų ir norėtų pareikšti nuomonę apie Techninės pagalbos neįgaliesiems centro paslaugų kokybę. Nuoroda: https://bit.ly/2TTyqpN

Vasaros festivalis „Laisvės piknikas 2019. Idėjų festivalis“

Typography

Ar jau žinote ką veiksite rugpjūčio 24 d.? LKD ir „Laisvės pikniko“ organizatoriai kviečia Jus į didžiausią ir nemokamą vasaros festivalį „Laisvės piknikas 2019. Idėjų festivalis“, kuris vyks Nemuno saloj, Kaune!

 

Skaityti plačiau

WFD kongresas Paryžiuje 2019 (Trečioji diena)

Typography

2019 – 07 – 26 d. vyko III – čiasis Pasaulio kurčiųjų federacijos kongresas. LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora, viceprezidentas Mykolas Balaišis bei Valdybos nariai Tomas Ivanauskas ir Arūnas Bražinskas dalyvavo įvairiose konferencijose ir dalinasi su bendruomene aktualiausiomis naujienomis.

Skaityti plačiau

WFD kongresas Paryžiuje 2019 (Antroji diena)

Typography

2019-07-25 d. vyko II – ais Pasaulio kurčiųjų federacijos kongresas. LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora, viceprezidentas Mykolas Balaišis bei Valdybos nariai Tomas Ivanauskas ir Arūnas Bražinskas dalyvavo įvairiose konferencijose ir dalinasi su bendruomene aktualiausiomis naujienomis.

Skaityti plačiau

WFD kongresas Paryžiuje 2019 (Pirmoji diena)

Typography

Kviečiame žiūrėti video reportažą iš 2019-07-24 d. WDF kongreso. Mūsų šalies atstovai Kęstutis Vaišnora, Mykolas Balaišis, Arūnas Bražinskas (Arunas Brazas) ir Tomas Ivanauskas dalinasi aktualiausiomis naujienomis iš kongrese lankytų paskaitų.

#WFD
World Federation of the Deaf Ry
XVIII World Congress of the World Federation of the Deaf

 

WFD kongreso atidarymas ir WFD prezidento baigiamoji kalba, Paryžiuje (2019 m.)

Typography

2019-07-23 d. vyko Pasaulio kurčiųjų federacijos kongreso atidarymas prezidento Colin Allen baigiamoji kalba, Paryžiuje. Atidarymą vainikavo įspūdingi šokiai ir kiti spalvingi pasirodymai.
Dabar jau buvęs WFD prezidentas tarė savo baigiamąjį žodį, pabrėždamas, kad gestų kalba yra mūsų teisė!
Ir iš tiesų, tai mūsų teisė ir mūsų laisvė, puoselėkime savo kalbą ir skleiskime apie ją visuomenei!

Įkvepianti prezidento kalba – video reportaže.

 

WFD Generalinė asamblėja 2019 liepos 21-22 d.

Typography

Liepos 21 – 22 dienomis vyko Pasaulio kurčiųjų federacijos Generalinė asamblėja. Svarbiausi dienų įvykiai: patvirtintas naujas gestų kalbos simbolis, išrinktas naujas Pasaulio kurčiųjų federacijos prezidentas, viceprezidentas bei 9 valdybos nariai, taip pat vyko įstatų keitimai.

Skaityti plačiau

WFD (Pirmoji diena)

Typography

LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora kartu su viceprezidentu Mykolu Balaišiu jau trečia diena vieši Paryžiuje ir dalinasi pirmomis naujienomis iš Pasaulio kurčiųjų federacijos GA (Generalinės asamblėjos) Suvažiavimo.

Skaityti plačiau