Video naujienos gestų kalba

Pirmojo LKD Valdybos posėdžio metu buvo išrinktas LKD viceprezidentas

Pirmojo LKD Valdybos posėdžio metu buvo išrinktas LKD viceprezidentas

Rugsėjo 19 d. įvykusiame pirmajame LKD Valdybos posėdyje susirinko visi naujai išrinktos Valdybos nariai. Per įtemptą darbo ir diskusijų dieną buvo aptarta nemažai klausimų ir pradėta dėlioti penkerių metų Valdybos darbo sistema ir atsakomybės. 

Viena iš įdomiausių kurčiųjų bendruomenei temų - LKD viceprezidento rinkimai. Taip - šiandien buvo oficialiai išrinktas LKD viceprezidentas. Kas tas žmogus? Žiūrėkite video reportaže!

Airijos kurtieji protestuoja prieš televiziją dėl diskriminacijos

Typography

Airijoje šiuo metu vyksta skandalas dėl kurčiųjų diskriminacijos popiežiaus apsilankymo šalyje metu. Įtūžę kurtieji, siekdami teisybės, parašė atvirą laišką, rengia protestus ir surinko net 4000 parašų.

Skaityti plačiau

Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės"

Typography

Konferencija „Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – metis: žvilgsniai į praeities, dabarties ir ateities iššūkius bei galimybės". Konferencija skirta Lietuvos kurčiųjų draugijos 80 – mečiui. Konferencijos metu užsienio ir Lietuvos pranešėjai pristatys pranešimus aktualiomis kurčiųjų bendruomenei temomis. Konferencijoje planuoja dalyvauti Europos kurčiųjų sąjungos atstovai, pranešimą pristatys Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos, LR Vyriausiosios rinkimų komisijos ir kitų organizacijų atstovai.

Skaityti plačiau

Atidarymas restoranas „Pirmas blynas“

Typography

Vyras užklaustas žurnalisto, „Ar nebijote neigiamos žmonių reakcijos?“. Jis atsakė: „Yra dvi žmonių grupės: žmonės iki 35 metų dažniausiai šią idėją palaiko, giria, o žmonės virš 50 metų dažniausiai užduoda klausimų – kodėl, kam to reikia, kaip tai padarysime?“

Nuslėpti Stalino nusikaltimai: Sovietų Sąjungoje buvo žudomi kurtieji

Typography

1937 m. gruodį mėn. 35 kurtieji buvo sušaudyti, o likusieji išsiųsti į koncentracijos stovyklą. Iš sušaudytųjų jauniausias buvo 22 metų, o vyriausias 64-erių.

Oficiali statistika: vis dar turime vienas mažiausių kainų Europoje

Typography

Pagal statistiką, iš trijų Baltijos valstybių Lietuvoje yra pigiausia.

Kaip užauginti psichologiškai stiprų vaiką (II dalis)?

Typography

Kaip užauginti psichologiškai stiprų vaiką (II dalis)?

Dauguma tėvų ima iškart guosti, linksminti vaiką jei jis supyksta ar ima verkti. Geriau to nedaryti. Vaikas turi išmokti pats suvaldyti savo emocijas.

Kaip užauginti psichologiškai stiprų vaiką (I dalis)

Typography

Kaip užauginti vaiką, kad jis būtų psichologiškai stiprus?
Tėvai daug rūpinasi savo vaikų ugdymu, daugiausiai jie veda vaikus į įvairius fizinio lavinimo būrelius: sporto, šokių, plaukimo ir kitus, tačiau apie psichologinį vaiko lavinimą pagalvoja retai.

Popiežiaus vizito Lietuvoje renginiai su vertimu į gestų kalbą

Typography

Popiežius Pranciškus rugsėjo 22-23 dienomis lankysis Lietuvoje. Vilniuje rugsėjo 22 d. jis kreipsis į 14-35 metų jaunimą, o rugsėjo 23 d. Kaune jis ves Šv. mišias. Šiuose renginiuose bus vertimas į gestų kalbą neįgaliųjų zonoje.
Norėdami registruotis rašykite el. paštu: centras@lkd.lt.

LNK kviečia dalyvauti TV projekte „Šiandien. Po metų“

Typography

Turite tikslų, svajonių, bet niekaip jų neįgyvendinate? LNK kviečia registruotis į televizijos projektą „Šiandien. Po metų“, kuriame jūs per metus turėsite savo svajonę įgyvendinti!

Žaibo smūgį išgyvenęs klaipėdietis papasakojo, koks tai jausmas

Typography

Šis vyras – kaimo turizmo vadybininkas, gimęs Alytuje, o dabar gyvenantis Klaipėdoje, kada būna blogas oras, žaibuoja, niekuomet nežiūri į dangų. Kodėl?