LKD naujienos

Jau galite kreiptis į artimiausio miesto atvejo vadybininkus!

Jau galite kreiptis į artimiausio miesto atvejo vadybininkus!

Lietuvos reabilitacijos centruose jau pradėjo dirbti atvejo vadybininkai. Šiame video galite sužinoti, kas yra šie specialistai ir, esant poreikiui, jų pasiteirauti Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Panevėžio reabilitacijos centruose.

Skaityti plačiau

Pirmojo naujos LKD Valdybos posėdžio nutarimai

Typography

Rugsėjo 19 d. įvyko pirmasis naujos sudėties Lietuvos kurčiųjų draugijos Valdybos posėdis. Jis, su Seimo narės Ramintos Popovienės globa, įvyko ypatingoje vietoje – LR Seime. Šiame posedyje dalyvavo visi aštuoni naujai išrinktos Valdybos nariai: Monika Kumžaitė, Mykolas Balaišis, Arūnas Bražinskas, Vytautas Pivoras, Artūras Valiauga, Gina Ramanauskienė, Daiva Čekanavičiūtė, Tomas Ivanauskas, -  bei LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora. Be kitų svarbių klausimų, šiame posėdyje buvo išrinktas ir LKD viceprezidentas.

 

Skaityti plačiau

EUD Generalinė Asamblėja: pirma diena

Typography

Šiuo metu LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora ir Valdybos narė Gina Ramanauskienė dalyvauja Europos kurčiųjų sąjungos (EUD) Generalinėje Asamblėjoje Vienoje. Kviečiame žiūrėti įspūdžius iš pirmos dienos. Laukite daugiau naujienų!

LKD prezidentas ir Valdybos narė išvyksta į EUD generalinę asamblėją Austrijoje

Typography

Šiuo metu LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora ir Valdybos narė Gina Ramanauskienė skrenda į Europos kurčiųjų sąjungos (EUD) generalinę asamblėją, kuri vyks Austrijos sostinėje Vienoje!

Skaityti plačiau

LKD vykdo nuotolines psichologų konsultacijas gestų kalba

Typography

Gera naujiena! LKD vykdo psichologo konsultacijas per Skype gestų kalba! Šią veiklą koordinuoja LKD projektų vadovė Donata Lukošienė.

Galite kreiptis į mūsų psichologes - Indrę bei Vilmą Skype adresu: LKD.psichologas šiuo darbo laiku:

Antradieniais 10:00 - 12:00

Trečiadieniais 9:00 - 11:00

Ketvirtadieniais: 15:30 - 17:30

Penktadieniais: 8:00 - 10:00

Kaune įvyko kasmetiniai asmeninio asistento mokymai

Typography

Kaune jau ketvirtą kartą vyksta Socialinės apsaugos ir darbo departamento per Neįgaliųjų reikalų departamentą finansuojami Asmeninio asistento mokymai. Juose su susirinkusiais kurčiųjų reabilitacijos centrų asmeniniais asistentais savo patirtimi dalinasi lektorius iš Airijos - Conor Brosnan.

Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidento sveikinimas Tarptautinės kurčiųjų dienos proga

Typography

Šiandien, rugsėjo 30-ąją - Tarptautinė kurčiųjų diena, žyminti ir Tarptautinės kurčiųjų savaitės pabaigą. Diena išties didi ir ypatinga, tad LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora sveikina visą bendruomenę!

„Tyla?! - nieko baisaus“ Švietimo ir mokslo ministerijoje

Typography

Vakar LR Švietimo ir mokslo ministerijoje įvyko socialinė akcija „Tyla?! - nieko baisaus“, kurios metu LKD Valdybos nariai pabendravo su ministerijos bei Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro atstovais, išsakė svarbiausias kurčiųjų švietimo problemas ir susitarė dėl tolimesnio bendradarbiavimo. Tikimės kartu pasiekti ypač reikalingus pokyčius! Išsamiai apie temas, apie kurias diskutavome ministerijoje, galėsite sužinoti jau kitą savaitę LKD naujienose!

LKD apsilankė 40 vaikų iš Vilniaus Genio progimnazijos!

Typography

Šiandien pas mus apsilankė, gestų kalbos pasimokė ir su prezidentu Kęstučiu susipažino 40 vaikų iš Vilniaus Genio Progimnazijos! Nors ir pabuvo trumpai, jie mūsų kolektyvui atnešė puikias emocijas visai likusiai darbo dienai. Tikimės daugiau tokių vizitų!

Lietuvos kurčiųjų draugijoje - Atvirų durų diena!

Typography

Šiandien, antrosios Tarptautinės kurčiųjų savaitės antrąją dieną, visas būrys žmonių vaikštinėjo po LKD, sužinojo jos istoriją ir susitiko su prezidentu Kęstučiu! 

Sveikiname su Tarptautine gestų kalbų diena!

Typography
Šiandien, rugsėjo 23 dieną visi švenčiame Tarptautinę gestų kalbų diena, o nuo rytojaus - rugsėjo 24 - 30 dienomis švęsime Tarptautinę kurčiųjų savaitę! 
Kviečiame Jus prisijungti prie organizuojamų renginių, nepriklausomai nuo to ar mokate, ar nemokate gestų kalbą - būkime vieningi ir palaikykime vieni kitus! Sekite naujienas bei informaciją apie vyksiančius renginius. Jūsų dalyvavimas - mums svarbus!