LKD naujienos

LKD Valdybos posėdžio nutarimai

LKD Valdybos posėdžio nutarimai

Sausio 30 dieną įvyko LKD Valdybos posėdis. Visą dieną susirinkę Valdybos nariai diskutavo rimtomis ir svarbiomis bendruomenei temomis. Posėdyje dalyvavo šie Valdybos nariai: Vytautas Pivoras, Kęstutis Vaišnora, Arūnas Šaukeckas, Gina Ramanauskienė, Alina Juciuvienė, Kristina Prudnikienė, Inga Minkevičienė, Vytautas Valiauga, Jūratė Pugačiauskienė, Arūnas Bražinskas. Kviestiniai asmenys: LKD teisininkas Algimantas Šliaupa, LKD Šiaulių teritorinės valdybos pirmininkė Vestina Rutkutė, LKD Panevėžio teritorinės valdybos pirmininkė Raimonda Vaičeliūnienė, LKD Revizijos komisijos pirmininkė Audronė Šimkuvienė.

Skaityti plačiau

Šiandien Kaune įvyko LKD teritorinių valdybų pirmininkų susirinkimas

Typography

Šiandien, vasario 5-ą dieną, įvyko pirmasis šiais metais LKD teritorinių valdybų vadovų susitikimas Kaune. Naujai išrinktoms TV pirmininkėms tai buvo apskritai patys pirmieji oficialūs susitikimai, tad jaudulio buvo nemažai. 

Skaityti plačiau

Visuomenės švietimas apie kurčiuosius Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijoje

Typography

Visuomenės švietimas apie kurčiuosius vyko vasario 2 d. Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijoje, kur dalyvavo 74 mokyklos moksleiviai. Pasak mokyklos etikos mokytojos Meilės Platkūnienės: „Daugelis liko sužavėti lektoriumi ir jo charizma, įspūdį palikote daugumai mokinių, kurie sakė, jog jiems „žiauriai patiko“. O ir pati seniai bepamenu, kad taip juokčiausi... Gauta informacija buvo be galo naudinga - tikrai bendradarbiausime ir šią paskaitą būtinai turi pamatyti kitos mokyklos.“

Skaityti plačiau

Lietuvos kurčiųjų draugija turi naują logotipą!

Typography

Šiandien - ypač svarbi diena! Ar žinote, kodėl? Nuo šiandien pradedamas naujas puslapis Lietuvos kurčiųjų draugijos istorijoje - keičiamas logotipas ir pradedamos dalinti naujos LKD nario kortelės! Jau visai netrukus ateisiantis 80 metų jubiliejus Lietuvos kurčiųjų draugijai - tai puiki proga atsinaujinti ir imtis darbų su dar didesne energija. 

Todėl Lietuvos kurčiųjų draugija nusprendė nusimesti seną rūbą ir apsivilkti naują - naujasis mūsų logotipas spalvingas, jaunatviškas ir parodantis Lietuvos kurčiųjų draugijos pagrindinę vertybę - gestų kalbą!

Už logotipo sukūrimą dėkojame LKD nariui Linui Miskeliui!

Nuo šiandien galite pasiimti naujas LKD nario korteles!

Typography

Šiandien - ypač svarbi diena! Ar žinote, kodėl? Nuo šiandien pradedamas naujas puslapis Lietuvos kurčiųjų draugijos istorijoje - keičiamas draugijos logotipas ir sukurta nauja, moderni narių duomenų saugojimo sistema. Tai reiškia, jog jūs nuo šiandien galite pasiimti naujas LKD nario korteles! Jos dalinamos visuose Lietuvos kurčiųjų reabilitacijos centruose, tad kreipkitės į artimiausią ir gaukite naują, modernią LKD nario kortelę!

Jau visai netrukus ateisiantis 80 metų jubiliejus Lietuvos kurčiųjų draugijai - tai puiki proga atsinaujinti ir imtis darbų su dar didesne energija!

LKD 80 metų! Švęskime kartu!

Typography

Kviečiame Jus visus nusifilmuoti video įrašą, kuriame gestų kalba sakote "Švęskime kartu!" ir iki vasario 8 dienos atsiųsti jį mums. Kiekvienas iš jūsų taip prisidės prie šventės organizavimo!

Siųskite šiuos video įrašus el. paštu lkdgarbe2018@gmail.com.

Visuomenės švietimas apie kurčiuosius Klaipėdos "Gilijos" pagrindinėje mokykloje ir Kauno Senamiesčio progimnazijoje

Typography

Dalinamės akimirkomis iš visuomenės švietimo apie kurčiuosius užsiėmimų Klaipėdos "Gilijos" pagrindinėje mokykloje ir Kauno Senamiesčio progimnazijoje. Džiugu matyti vid diėjantį mokyklų susidomėjimą šiomis veiklomis, kadangi praėjusiais metais buvo gerokai viršytas numatytas veiklų planas ir užsakymų šiems metams jau yra nemažai. Visuomenė tikrai atveria akis ir vis noriau domisi kurčiųjų kultūra. 

Skaityti plačiau

Nuo vasario bus dalinamos naujos LKD nario kortelės! Darbuotojų mokymai.

Typography

Nuo vasario 1 dienos bus dideli pokyčiai Lietuvos kurčiųjų draugijoje!

Tą dieną bus oficialiai keičiamas LKD logotipas ir pradedamos dalinti naujosios LKD nario kortelės. Tačiau iki tol 13-kaLKD organizacijų mokosi naudotis nauja LKD narių duomenų baze ir susipažįsta su kortelių išdavimo procesu. Tad šiandien įvyko organizacijų mokymai, kurių metu organizacijų atstovai praktiškai išbandė duomenų bazes ir gavo atsakymus į iškilusius klausimus. 

Ar laukiate naujovių? 

Skaityti plačiau

LKD vadovų ir valdybos šventinis sveikinimas

Typography

Būkime drauge! 
Lietuvos kurčiųjų draugijos kolektyvas ir valdyba linki jums nuostabių švenčių!

LKD Kauno teritorinėje valdyboje - jaunimo antplūdis

Typography

Gruodžio 16 dieną įvyko LKD kauno teritorinės valdybos pakartotinis rinkiminis susirinkimas. Kaip ir visose kitose Lietuvos teritorinėse valdybose, jame buvo renkami naujas organizacijos pirmininkas, valdyba ir delegatai į LKD Suvažiavimą. 

Skaityti plačiau

LKD teisininko straipsnis: palikimo atsiradimo vieta

Typography

Palikimo atsiradimo vieta laikoma nuolatinė palikėjo gyvenamoji vieta, t.y. ta vieta, kurioje jis nuolatos gyveno iki mirties (CK 5.4 str.). Ji gali būti nustatoma atsižvelgiant į tai, kur palikėjas registruotas (deklaravo gyvenamąją vietą) ir kur faktiškai gyveno. Registracijos vieta (deklaruota vieta) gali nesutapti su ta, kur palikėjas faktiškai gyveno. Tokiu atveju palikimo atsiradimo vieta laikytina ta, kur palikėjas iš tikrųjų gyveno iki mirties. 

Skaityti plačiau