LKD naujienos

Vaiko konstitucija

Dokumentinis filmas "Gestų kalba Lietuvoje"

Typography

2015-12-18, 14 val. Surdologijos centras kviečia į dokumentinio filmo „Gestų kalba Lietuvoje“ peržiūrą VšĮ VKRC salėje. Filmą galėsite pamatyti ir per Info TV gruodžio 20 d., 11.55 val. Filmą pamatyti galite paspaudę ČIA.

 

Skaityti plačiau

III-oji LKJA generalinė asamblėja

LKD mokymai "Viešųjų pirkimų naujovės"

LKD raštas TPNC (su subtitrais)

Typography

Lietuvos kurčiųjų draugija kreipėsi į Techninės pagalbos neįgaliesiems centrą, prašydama į dabartinį kompensuojamos techninių priemonių sąrašą reikia įtraukti šiuolaikiškas ir modernias priemones.

Dėl LKD pastato ateities perspektyvos

1. Ilgalaikė pastato nuoma

Išaiškinimas: Pastatas būtų išnuomojamas verslo subjektui ilgam laikui. Nuomininkas turėtų mokėti nuomos mokestį ir įsipareigotų išrenovuoti LKD pastatą. Nuomininkas pastate vykdytų savo komercinę veiklą, kad atsiimtų investuotus į renovaciją ir už nuomą mokamus pinigus. Organizacijos, šiuo metu dirbančios pastate, turėtų išsikeltų į kitas patalpas, kurias joms pasiūlytų verslo subjektas.

Skaityti plačiau

LKD raštas TPNC

Raštą pamatysite, kai paspausite žemiau esantį užrašą Skaityti visą tekstą

Skaityti plačiau

2015 11 03 LKD Valdybos posėdis

Viešųjų pirkimų naujovės - LKD mokymai (su subtitrais)

Kviečiame dalyvauti renginyje Panevėžyje

Lapkričio 28 d., 11 val. Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centre (Geležinkelio g. 2), vyks projekto ,,Kurčiųjų kultūros puoselėjimas socialinių tinklų erdvėje“ koncertas. Kviečiame dalyvauti!

Tarptautinės kurčiųjų dienos minėjimo šventės (su subtitrais)