bad SQL query: SELECT * FROM nlkd_comments WHERE comment_tree_ID=144 AND comment_post_ID= ORDER BY comment_date DESC
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY comment_date DESC' at line 7 Aktualijos - LKD naujienos - LKD
Iki LKD 80-mečio šventės liko 95 dienos !
Balsuokite

LKD naujienos

Iki LKD 80-mečio šventės liko 100 dienų!

Iki LKD 80-mečio šventės liko 100 dienų!

Šiandien - ypatinga diena. Liko lygiai 100 dienų iki didžiausio Lietuvos kurčiųjų bendruomenės renginio - LKD 80-mečio minėjimo, kuris vyks 2018 metų kovo 24 d. Kaune, VDU didžiojoje salėje! 

Prie šios šventės kviečiame prisidėti ir jus. Kaip? netrukus sužinosite!

Visuomenės švietimo apie kurčiuosius mokymuose Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje - rekordas!

Typography

Visuomenės švietimas apie kurčiuosius vyko ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje - tikriausiai šią mokyklą galime pavadinti rekordininke, nes per keturias pamokas buvo pilna aktų salė moksleivių ir sudalyvavo net 381 šios mokyklos mokinys! Kaip ir dera sportininkams, taip ir šiuo atveju - mokykla siekia geriausių rezultatų!

Skaityti plačiau

Nauji vėjai LKD Šiaulių teritorinėje valdyboje

Typography

Sekmadienį Šiauliuose įvyko rinkimai, po kurių Lietuvos kurčiųjų draugijos Šiaulių teritorinė valdyba (TV) pasikeitė. Šiuose rinkimuose ne tik buvo išrinkti nauji Šiaulių teritorinės valdybos delegatai, delegatai į LKD Suvažiavimą bei Šiaulių TV valdybos nariai, bet ir pastarąją kadenciją organizacijai vadovavusi Kristina Prudnikienė savo postą perleido naujam žmogui – Vestinai Rutkutei.

Skaityti plačiau

Vilniaus teritorinės valdybos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas: demokratijos triumfas

Typography

Vilniuje žydi demokratija! Taip galėtume pavadinti Lietuvos kurčiųjų draugijos Vilniaus teritorinės valdybos ataskaitinį rinkiminį susirinkimą, įvykusį gruodžio 2-ąją, Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centre. Kiekvienas iš prieš dvi savaites išrinktų 43 Vilniaus teritorinės valdybos delegatų parodė, jog jiems Vilniaus kurčiųjų bendruomenė išties rūpi. Savo domėjimuisi, aktyvumu bei mokėjimu gerbti vienas kito nuomonę bei galutinius rinkimų rezultatus jie parodė, jog pokyčiai išties vyksta ir kurčiųjų bendruomenė bunda iš kurį laiką užsitęsusio snaudulio.

Skaityti plačiau

Lopšelyje-darželyje „Klevelis“ ir Prano mašioto progimnazijoje - visuomenės švietimo apie kurčiuosius užsiėmimai

Typography

Pastarosiomis dienomis apie kurčiuosius pasakojome net dviejose vietose - Kauno lopšelyje-darželyje „Klevelis“ bei dar kartą - Prano Mašioto progimnazijoje! 

Skaityti plačiau

Kviečiame į paskaitas šeimoms: apie pozityvią tėvystę ir šeimos finansų planavimą

Typography

Turite vaikų, sukūrėte šeimą, norite sužinoti daugiau apie šeimos finansų planavimą ar vaikų auginimą? Sužinokite apie visa tai iš trijų specialisčių: dr. Jorūnės Vyšniauskytės - Rimkienės, Donatos Lukošienės bei Vilmos Narkevičienės. Paskaitos vyks Vilniuje ir Kaune. Kviečiame ateiti! 

LKD teisininko straipsnis: Jeigu santuoka nesusiklostė

Typography

Ką tik susituokusios poros tikisi, jog jų bendras gyvenimas truks ilgai ir laimingai. Tačiau ne visuomet taip nutinka – susiklosčius nepalankioms gyvenimo aplinkybėms ar atsiradus rimtoms priežastims pora kartais nusprendžia, jog privalo pasukti skirtingais keliais. Tuomet jiedu privalo pateikti skyrybų prašymą. Čia susiduriama su nežinojimu – ką pirmiausia reikėtų daryti? Kur kreiptis, kokius dokumentus pristatyti? Į šiuos klausimus atsako LKD teisininkas Algimantas Šliaupa. 

Skaityti plačiau

LKD Teritorinių Valdybų rinkimai Šiauliuose neįvyko: skelbiami pakartotiniai rinkimai

Typography

Šį savaitgalį, nesusirinkus pakankamai narių, buvo atidėtas ir Klaipėdos teritorinės valdybos visuotinis narių susirinkimas.
Pakartotinis susirinkimas vyks gruodžio 17 d. 11 valandą. Tuo metu narių skaičius bus nebesvarbus, visi susirinkusieji galės balsuoti. 

Skaityti plačiau

LKD teisininko konsultacijos: ką svarbu žinoti skiriantis. II dalis - vaiko išlaikymas.

Typography

Pirmame straipsnyje buvo kalbėta apie du vaiko išlaikymo nustatymo būdus: pirmą - skiriantis gražiuoju ir abiems tėvams patiems susitarus dėl vaiko išlaikymo dydžio ir antrą, kai šį klausimą turi spręsti teismas. Kaip pasirinkti geriausią vaiko išlaikymo būdą? Kada išlaikymo suma gali būti padidinama ar sumažinama? Ką daryti, jei vienas iš tėvų nemoka alimentų? Apie tai skaitykite šiame straipsnyje. 

Skaityti plačiau

LKD teisininko konsultacijos: ką svarbu žinoti skiriantis. I dalis - vaikų išlaikymas.

Typography

Pastaruoju metu nemažai asmenų kreipiasi į LKD teisininką Algimantą Šiaupą dėl klausimų, susijusių su skyrybomis: turto padalijimu skiriantis bei vaiko(ų) išlaikymu po skyrybų. Apie visus šiuos klausimus bus rašoma, tačiau vertėtų pradėti nuo svarbiausio ir dažnai skausmingiausio – vaiko išlaikymo. Priešingai vyraujančiai nuomonei, vaiko išlaikymas – tai ne tik pinigų suma, abiejų tėvų skiriama, kad mažasis šeimos narys būtų pavalgydintas, aprengtas ir išleistas į darželį ar mokyklą. Vaiko išlaikymas pirmiausia yra atžalos teisė gyventi visavertį gyvenimą. Tai reiškia, kad, be fizinių poreikių patenkinimo, vaikui turi būti suteikta galimybė ugdyti talentus, užsiimti popamokine veikla, socializuotis ir pramogauti. 

Skaityti plačiau

LKJA ir LKD visus kviečia į renginį „Viena diena su Seimo nariu“!

Typography

Lietuvos kurčiųjų draugija ir Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija gruodžio 6 d. drauge organizuoja jau tradiciniu tapusį renginį - „Viena diena su Seimo nariu“, kuriame gali dalyvauti bet kuris iš jūsų! Šiame renginyje 20 kurčiųjų: 10 jaunuolių ir 10 vyresnio amžiaus, - kartu su Seimo nariais ir gestų kalbos vertėjais praleis Seime visą dieną! Registruojantis parašyk savo vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono numerį, el. pašto adresą. 
Jeigu tau 18 - 29 metai - registruokis el. paštu lkjasociacija@gmail.com, o jei tau - daugiau, nei 29 metai - parašyk laišką į lkd.seime@gmail.com!  


Komentuoti

Komentarai ()

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 5 ]