Visuomenės švietimas Mykolo Romerio Universiteto viešojo saugumo fakulteto studentams

 
Vasario 22 d. vyko visuomenės švietimas Mykolo Romerio Universiteto viešojo saugumo fakulteto studentams: pristatyta ne tik gestų kalba ir kurčiųjų kultūra, bet ir diskutuota su studentais, kaip reikia elgtis tardymo, sulaikymo metu su klausos negalią turinčiais asmenimis bei kaip pritaikyti aplinką. 
 
Šiuo metu Lietuvoje, vis dar veikia grupuotės žmonių, turinčių klausos negalią, kurie atvykę iš Rumunijos, Baltarusijos ir kitų šalių pardavinėja vėliavėles ar kitus suvenyrus, prašydami už juos sumokėti. Dauguma studentų apie šią situaciją žinojo, o kai kas net savo praktikos metu su tuo susidūrė realiai. Studentai tikrai neliktų abejingi ir iškviestų policiją, todėl tą raginame daryti kiekvieną, nes to Lietuvos kurčiųjų bendruomenė nepalaiko.
 
Viešojo saugumo fakulteto studentai taip pat turi savo kultūra, kurie neatsiejama nuo jų profesijos, todėl kilo minčių, juos pakviesti pristatyti savo kultūros ir profesijos kurčiųjų bendruomenei.
 
Kviečiame ne tik mokyklas, bet ir universitetus, organizacijas, institucijas, bendruomenes pasinaudoti Visuomenės švietimo apie kurčiuosius veikla ir sužinosite daug naudingos informacijos. Kreipkitės el.paštu: lkdmokymai@gmail.com
Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 2 ]