LKD dalyvavo renginyje "Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam"

 

Gruodžio 3 dieną dalis Lietuvos kurčiųjų draugijos kolektyvo dirbo LITEXPO parodų centre! Dalyvavome renginyje "Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam", kur pristatėme Lietuvos kurčiųjų draugijos veiklą, Surdologijos centro išleistas metodines priemones bei kurčiųjų gyvenimą.

Renginyje be įvairių įmonių bei organizacijų mugės taip pat vyko ir pranešimų sesija, kurioje mūsų bendruomenės narė Gedvilė Diržiūtė pristatė pranešimą "Kurtieji gali", kuriame pasakojo savo sėkmės istoriją, kaip jai pavyko pasiekti aukštų rezultatų moksle bei sporte ir kaip ji panaudojo turimas žinias ir įgūdžius profesinėje karjeroje. O 15:30 val. mūsų prezidentas Kęstutis dalyvavo diskusijoje  "Sugriaukime mitus, ir kodėl neveikia įtrauktis?", kurioje kartu su JT Neįgaliųjų teisių komiteto nariu, Nacionalinės UNESCO komisijos pirmininku, Lietuvos žmogaus teisių centro nariu Jonu Ruškumi, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausiaja patarėja neįgaliųjų klausimais Egle Čaplikiene, Lietuvos Respublikos Seimo nare, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininke Rimante Šalaševičiūte diskutavo apie neįgaliųjų įtrauktį į visuomenę. 

Smagu, kad visi pranešimai renginyje buvo verčiami į gestų kalbą, taip pat buvo galima stebėti pranešimų tesioginę transliaciją Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Facebook paskyroje.

 

Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 1 ]