Jau galite kreiptis į artimiausio miesto atvejo vadybininkus!

Lietuvos reabilitacijos centruose jau pradėjo dirbti atvejo vadybininkai. Šiame video galite sužinoti, kas yra šie specialistai ir, esant poreikiui, jų pasiteirauti Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir Panevėžio reabilitacijos centruose.

Skaityti visą tekstą

Video informacija tekstu:

 

Atvejo vadybininkai jau pradėjo savo darbą! Jie dirba penkiuose Lietuvos miestuose - Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Kas tie darbuotojai? Kaip jie atrodo? 

 

Vilnius

Rima Palauskienė

 Kaunas

Gražina Dambrauskienė

Klaipėda

Svetlana Murašova

Panevėžys

Sigita Špokauskaitė

Šiauliai

Vestina Rutkutė

 

 

 

Komentuoti

Komentarai (1)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 8 ]

  • CATALINA BENJAMIN pasakė:

    paskola! paskola !! paskola !!!\r\nAr ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kad esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.\r\nTada atsiųskite mums el. Laišką adresu: (benjamincatalinaloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos