Gegužės 14 d. - konferencija Telšių miesto savivaldybėje „Vienybėje - stiprybė: mes ir klausos negalią turintis žmogus.“

 

Gegužės 14 d. kviečiame į tradicinę konferenciją „Vienybėje - stiprybė: mes ir klausos negalią turintis žmogus“. Šį kartą ji vyks Telšių miesto savivaldybėje. Šią konferenciją moderuoja LR Seimo narė Raminta Popovienė, o pranešimus pristato kurčiųjų bendruomenės nariai. Konferencijos tikslas - supažintinti Lietuvos miestų savivaldybių ir kitų organizacijų darbuotojus su būdais, kaip dirbti su kurčiaisiais žmonėmis, taip pat - supažindinti juos su kurčiųjų kultūra, gestų kalba. 

Konferencija vyks gegužės 14 d. 10 val. Telšių rajono savivaldybėje, adresu Žemaitės g. 14, Telšiai, Didžiojoje salėje.

 

Konferencijos organizatoriai:

Lietuvos kurčiųjų draugija

Lietuvos savivaldybių asociacija

Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacija

Telšių rajono savivaldybė

 

Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į dažnai nepastebimą negalią – klausos sutrikimus – atskleisti būdus kaip padėti kurtiems ir neprigirdintiems tapti lygiaverčiais visuomenės nariais.

Kviečiame: Telšių miesto ir rajono savivaldybės administracijos atstovus, seniūnus, socialinius darbuotojus ir socialinių darbuotojų padėjėjus, bendruomenių centrų pirmininkus, švietimo įstaigų atstovus, kultūros centrų atstovus, bibliotekininkus, gydymo įstaigų atstovus, policijos atstovus, NVO atstovus, kurčiųjų bendruomenės narius ir visus norinčius!

Moderuoja LR Seimo narė, Socialdemokratų frakcijos narė Raminta Popovienė

 

10.00 - 10.05   

Konferencijos atidarymas

10.05 - 10.15   

Svečių pristatymas;

10.15 - 10.35

Arūnas Bražinskas, Lietuvos kurčiųjų draugijos Valdybos narys/Kauno apskrities lietuvių gestų kalbos vertėjų centro direktoriaus pavaduotojas/Vytauto Didžiojo Universiteto lietuvių gestų kalbos lektorius "Kas yra kurčias žmogus?"

10.35 - 10.55 

Ramunė Leonavičienė, Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacijos prezidentė/Kauno apskrities lietuvių gestų kalbos vertėjų centro direktorė  "Lietuvių gestų kalbos vertėjas - kas tai?"

10.55 – 11.15    

Vytautas Valiauga, Lietuvos kurčiųjų draugijos valdybos narys "Kurtieji Europoje"

11.15 – 11.35   

Kęstutis Vaišnora, Lietuvos kurčiųjų draugijos viceprezidentas "Kurtieji Lietuvos savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės" .

11.35– 11.45   

Konferencijos apibendrinimas

 

Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 3 ]