„Super Miesto“ nugalėtojai - Klaipėdos komanda! Nuotraukų galerija.

 

"Super miesto" konkursas baigėsi, o jo nugalėtojais tapo išradingoji ir artistiškoji Klaipėdos miesto komanda!
 

Panevėžyje, Panevėžio muzikiniame teatre praėjusį šeštadienį vykęs konkursas buvo kupinas jaudulio, netikėtų pasirodymų ir šypsenų. Kiekvienas miestas atsivežė skirtingus savo miesto pristatymus - Vilniaus miesto komanda savo miestą pristatė suvaidindami spektaklį su humoru ir ironija, Šiauliai ir Panevėžys pasirinko skaidrėse pristatyti įdomiausius faktus apie savo miestą ir juos suvaidinti, Klaipėdos komanda vienam vakarui pavirto mimėmis ir klajonėmis per savo miestą video filmuku parodė nematytas Klaipėdos miesto vietas, o Kaunas taip pat su humoru filmuke pristatė Kauno miesto situaciją prieš Matijošaičio, kaip miesto mero, valdymą ir po jo.

Antroji ir trečioji konkurso užduotis išbandė dalyvių žinias ir sumanumą: jiems reikėjo teisingai atsakyti į sudėtingus protų mūšio klausimus ir iš duoto ilgo žodžio raidžių sudėti kuo daugiau skirtingų žodžių.

Konkurso komisijos nariams teko nemažai darbo įvertinti visus pasirodymus. Šiais metais komisijoje buvo LKD viceprezidentas Kęstutis Vaišnora, Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacijos prezidentė Erika Jočytė, Klaipėdos apskrities gestų kalbos vertėjų centro direktorė Nijolė Kaubrienė, Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kandratavičienė ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokytoja Danutė Matuzienė.

Komisija, vertindama komandų pasirodymus, užtruko ilgai, tad galima spręsti, jog išrinkti nugalėtoją buvo išties sudėtinga. Tačiau galų gale verdiktas buvo paskelbtas - pelnytai konkurse nugalėjo gražų ir kruopščiai parengtą pasirodymą paruošusi, iki šventės pabaigos mimių vaidmens nepamiršusi ir žinių bei išradingumo užduotyse puikiai pasirodžiusi Klaipėdos komanda! Šokančios iš džiaugsmo merginos buvo apdovanotos gausiais konkurso rėmėjų bei draugų prizais!

Antroje vietoje liko Kauno komanda, trečioje – Vilnius, o ketvirtąją ir penktąją vietas atitinkamai pasidalino Panevėžio ir Šiaulių atstovai.

Klaipėdiečių komandą sudarė gestų kalbos vertėjos Virga Rimkuvienė ir Marija Vilkaitė, kurčiųjų reabilitacijos centro darbuotoja Greta Lisevičiūtė, Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacijos pirmininkė Nina Šamakova ir KLKJO narė Donata Vilkaitė. Merginos sakė, jog pasirodymams kuopščiai ruošėsi iš anksto, tačiau laimėjimas visvien buvo netikėtas. Šiek tiek atslūgus džiaugsmui, kelionėje atgal į namus jos jau pradėjo planuoti kitų metų šventę.

Panevėžiečių konkurso organizatorių komanda atliko gražų ir daug jėgų reikalavusį darbą, o kitais metais konkurso organizavimo estafetė keliauja į Klaipėdą.

 

Tariame didelį AČIŪ konkurso organizatoriams, dalyviams ir savanoriams. Kitais metais konkursas vyks pajūryje!

 

Konkurso galutinis taškų ir vietų pasiskirstymas (lentelę parengė Marija Vilkaitė):

 

Peržiūrėkite nuotraukas iš renginio (Viktorijos Kuldaitės nuotr.)!

Konkursas vyko Panevėžio muzikiniame teatre. Ten palaikyti savo komandų susirinko žiūrovai iš visos Lietuvos.

 

Konkurso nugalėtojų - klaipėdiečių komanda.

 

Vilniečių pasirodymas.

 

Panevėžiečių pasirodymas.

 

Kauniečių komanda.

 

Klaipėdiečių pasirodymo video filmukas.

 

Šiauliečių komanda.

 

Konkurso organizatoriai.

 

 

Daugiau nuotraukų iš konkurso - čia (Dalios ir Dainiaus Kuprinskų nuotraukos):
https://drive.google.com/drive/folders/0B_a-i4oT4BBJMEl3eU1RX2g3cXM

 

 

Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 8 ]