Skaitymo festivalio renginiai – su vertimu į lietuvių gestų kalbą

 

Jau dabar savo kalendoriuje pasižymėkite rugsėjo 8 - 9 dienas, nes tokio renginio praleisti negalima! Atnaujintame Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme (Trakų g. 10, Vilnius) vyks Skaitymo festivalis, kviečiantis palaikyti gerą formą ir rugsėjį pradėti sportiškai: dalyvauti  skaitymo maratonuose, mankštinti smegenis ir treniruoti vaizduotę edukaciniuose užsiėmimuose, mintimis šokinėti per pastraipas, keliauti parodų labirintais, kartu su populiariais atlikėjais ir muzikantais pakilti į muzikinį skrydį!

Dalis renginių bus verčiami į lietuvių gestų kalbą.

 

Rugsėjo 8 d. (penktadienis)

13:00 val. festivalio atidarymas (su vertimu į lietuvių gestų kalbą), 14:30 val. Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro liaudies teatras „Mimika“ atliks  judesio miniatiūrą „Vanduo  - tai gyvybė“; 15:00  val. bus pristatytas  bibliotekos inicijuotas ir  sukurtas video gidas kurtiesiems,  lydėsiantis lankytojus su klausos negalia po Vaikų bibliotekos erdves.

 

Rugsėjo 9 d. (šeštadienis)

14:30 - 15:30 val. kviečiame į Arūno Gudinavičiaus paskaitą „Ar skaitmeninės knygos kvepia?“ (su vertimu į lietuvių gestų kalbą);

17:00-18:00 val. Mykolas Majauskas kartu su Oleg Šurajev pristatys „Knygą be pavadinimo“,  moderuojant psichologei dr. Agnei Jurgaitytei -Avižinienei diskutuos apie psichologines problemas  (su lietuvių gestų kalbos vertimu).

 

Plačiau apie festivalį

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka ir jos bendrapartneris Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centras maloniai kviečia visus dalyvauti dvi dienas truksiančiame  festivalyje.

 
Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 1 ]