Kėdainiuose - kurčiųjų fotografijos paroda "Fiksuok akimirką"

 

Kėdainiuose 2017 m. gruodžio 19 d. 11 val. įvyko fotografijos paroda "Fiksuok akimirką". Šios parodos dalyviai - Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Kėdainių pirminės organizacijos nariai, kurie dalyvavo 2017 m. vykdytame socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekte, fotografijos būrelio veikloje.

Parodoje dalyvavo 11 klausos negalią turinčių asmenų fotonuotraukos. Vadovė džiaugiasi, kad asmenys nori fotografuoti ir pasidalinti fiksuotomis akimirkomis su žiūrovais. Būrelio dalyviai yra smalsūs, mėgsta stebėti ir fiksuoti įvairias gyvenimo akimirkas,  neabejingi gamtos grožiui, kai emocijos užplūstą tą akimirką, o fotoaparatas, telefonas tiesiog „prilipęs” prie rankų, fiksuoja tik tą akimirką. Dabar ir čia, kur yra, yra tik jis ir fotoaparatas, jis vienas supranta, kodėl fiksuoja tai, ką mato. Fotografijos būrelio sukurta 2017 m. fotoknyga, kuri buvo pristatyta per parodos atidarymą.

Parodos dalyviai: Skirmantas Brazauskas, Svajūnas Sadauskas, Regimantas Gilys, Česlovas Enrikas Čepulis, Dana Morozovienė, Danutė ir Alfredas Bandzevičiai, Kristina Užkurėlienė, Daiva Plusčiauskienė, Asta Griškauskienė ir Ona Barbačkova.

 

Kėdainių pirminės organizacijos pirmininkė
Viktorija Mockutė
 

Kėdainių kurčiųjų p.o. nuotraukos

Komentuoti

Komentarai (0)

Jūsų komentaras

Video laikmenos (formatas .flv):


Saugos skaičius : [ 2 ]